Sports

Fitness meitenēm

13 - 25 gadi

Marta Empele

26747699

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija

Skatīt vairāk >

Pirmdiena: 16.30 - 18.00

Trešdiena: 16.30 - 17.30

Ceturtdiena: 16.30 - 18.00


Pieteikuma anketa atrodama šeit.

Nodarbības "Fitness meitenēm" ir grupu treniņš, kurā fiziski aktīvi strādā ar kardio, spēka, koordinācijas un lokanības vingrinājumiem, lai uzlabotu stāju, veselību un labi justos!

Pulciņa ietvaros jaunietes apgūs pareizu vingrinājumu izpildes tehniku pamata kustībām, lai sportojot saudzētu savu veselību. Caur šo pulciņu jaunietes iegūs spēju motivēt, atbalstīt, līdzi just viena otrai. Meitenes attīstīs spēju darboties gan komandā, gan pāros, gan individuāli, kā arī radoši – dalībnieces spēs pielietot zināšanas par dažāda veida vingrinājumu veikšanu vidē, kurā atrodas konkrētajā brīdī.

Galda hokejs

7 - 25 gadi

Sandis Krasts

29449660

Skatīt vairāk >

Otrdiena: 14.50 - 17.40

Ceturtdiena: 14.50 - 17.40


Pieteikuma anketa atrodama šeit.

Galda hokeja spēle spēj aizraut gan lielos, gan mazos. Sākumā aizrauj azarts un vārtu gūšanas prieks, kas prasa roku veiklību. Vēlāk, kad spēlētājs atklāj, ka galda hokejā ir vairāki desmiti dažādu kombināciju, spēle pārtop par ļoti dinamisku prāta spēli. Un tas ir tas, kāpēc šī spēle aizrauj arī pieaugušos. Protams, spēle attīsta arī kustību koordināciju, reakciju, loģisko domāšanu, lēmumu pieņemšanas ātrumu, koncentrēšanās spējas un izturību.

Vizuālu ieskatu par Valmieras galda hokejistu aktivitātēm var iegūt apmeklējot YouTube kanālu “Galda hokejs Valmierā”. Tajā atrodami vairāki galda hokeja skolas video, neklātienes turnīru uzdevumi, mūsu starti dažādos turnīros, kā arī daudzas citas ar galda hokeju saistītas lietas.

Piedāvājam iepazīties ar skolotāju Vindas "Cilvēkstāstu" sērijās

Kustību prieks

3 - 6 gadi

Marta Garā

25939545

Vindas pagalms

Skatīt vairāk >

Trešdiena: 17.20 - 17.50 (3 - 4 gadi)

18.00 - 18.30 (5 - 6 gadi)


Pieteikuma anketa atrodama šeit.

Kustību prieka nodarbībās attīstām visas muskuļu grupas ar interesantiem un vecumam atbilstošiem sportiskiem un aizraujošiem uzdevumiem un spēlēm. Visu gadu darbojamies ārā, nebaidoties no dažādākajiem laikapstākļiem.

Velo pulciņš

9 - 14 gadi

Pēteris Dūnis

26623993

Vindas pagalms

Skatīt vairāk >

Pirmdiena: 14.50 - 17.30


Pieteikuma anketa atrodama šeit.

Drošai velosipēdista dalībai ceļu satiksmē pamatā ir prasme valdīt pār savu velosipēdu dažādās situācijās, pārliecinošas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un to pielietošana ikdienā, kā arī zināšanas pār velosipēda uzbūvi.

Teorētiskajā programmā mācāmies ceļu satiksmes noteikumus un velosipēda uzbūvi, lai pavasarī varētu sekmīgi nokārtot CSDD velosipēda vadītāja teorētisko eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

Praktiskajā programmā vingrināmies līdzsvara noturēšanā un praktiskajā braukšanā, ņemot par pamatu FIA jauno satiksmes dalībnieku sacensību figūras. Apgūstam arī praktiskās iemaņas velosipēda uzbūvē un apkopē.

Atceries - velosipēda vadītājs ir vismazāk aizsargātais ceļu satiksmes dalībnieks un mums ir jādara viss iespējamais, lai sevi pasargātu!

Ekstrēmie sporta veidi

7 - 16 gadi

Marta Garā

25939545

SAAP "Mežs"/Valmieras sākumskola

Skatīt vairāk >

Trešdiena: 14.00 - 17.00

Ceturtdiena: 14.00 - 17.00


Pieteikuma anketa atrodama šeit.

Pulciņa moto ir "daudzveidība sportā un dzīvē".

Nodarbību laikā apgūstam jaunus un jau zināmus sporta veidus kā skrituļslidošana, skeitbords, velobraukšana, slēpošana, snovbords, kā arī nodarbojamies ar vispārējo fizisko sagatavotību un dažādām sporta spēlēm.

Nodarbības notiek Sporta un aktīvās atpūtas parkā Mežs, Valmieras jauniešu centra Vinda teritorijā, kā arī Valmieras pilsētas teritorijā.