Vinda lepojas

Pasaules Supersērijas sacensības galda hokejā "Rīgas Kauss 2023"

2. un 3. decembrī Rīgā notika Pasaules Supersērijas sacensības galda hokejā "Rīgas Kauss 2023", kurās piedalījās 159 dalībnieki no 10 valstīm.

🏆 Vindas komandas pārstāvim Lūkasam Jurkam 13. vieta Open klasē un 2. vieta Junioru klasē. Savukārt U-13 klasē 3. vieta Robertam Purmalim. Trešās līgas uzvarētāja gods un piemiņas kauss tika Jānim Miķelim Bitmanim.

Sveicam un lepojamies!


*Informāciju sagatavoja Sandis Krasts.

Pasaules čempionāts galda hokejā

Latvijas galda hokeja izlase ir atgriezusies no Pasaules čempionāta, kas notika Norvēģijā, kurā 10 dažādās kategorijās par godalgām sacentās sportisti no 14 valstīm.

Latviju čempionātā pārstāvēja 36 sportisti, no tiem astoņi Valmieras novada galda hokejisti.


Īpaši lepojamies ar Vindas audzēkni Regnāru Vazoliņu:


Tāpat ievērojamus sasniegumus ieguva Vindas audzēknis Lūkass Jurka:


Savukārt Vindas galda hokeja komandas treneris Sandis Krasts ieguva 5. vietu Latvijas Veterānu komandas sastāvā un izcīnīja 8. vietu 43 dalībnieku konkurencē Veterānu individuālajā klasē.


*Informāciju sagatavoja Sandis Krasts.

2022/2023 sezonas noslēdzošās sacensības galda hokejā

Sestdien, 13.maijā, Inčukalnā notika sacensības galda hokejā – Latvijas Kausa 2022/2023 sezonas 4.posms un Amatieru Līgas 6.posms. Šīs bija 2022/2023 sezonas noslēdzošās sacensības, pēc kurām tika noskaidrots galīgais Latvijas izlases sastāvs startam Pasaules čempionātā, kas notiks jūnija vidū Norvēģijā.


Latvijas Kausa 4.posma sacensībās augstākā vieta starp Valmieras novada sportistiem izcīnīta VJC “Vinda” komandas pārstāvim Regnāram Vazoliņam, kuram Junioru klasē 1.vieta, bet kopējā konkurencē (Open klasē) augstā 3.vieta. Šis ir augstākais sasniegums 15 gadīgā Regnāra karjerā Latvijas mēroga sacensībās, kas ļāvis Regnāram kvalificēties arī Open izlases komandu sacensībām startam Pasaules čempionātā. Viņš Latvijas Open izlasē būs jaunākais dalībnieks.


Latvijas Kausa 2022/2023 sezonas kopvērtējumā Junioru klasē 1. vietu izcīnīja Regnārs Vazoliņš.


Amatieru Līgas 6.posmā Junioru klasē 2.vietu izcīnīja Fredijas Platons.


Sveicam un lepojamies!


*Informāciju sagatavoja Sandis Krasts.

Regnārs Vazoliņš izcīna vietu Latvijas junioru izlasē galda hokejā!

VJC "Vinda" lepojas ar kārtējo čempiona titulu galda hokejā. Šī gada Latvijas junioru čempionātā 1. vietu ieguvis mūsu audzēknis Regnārs Vazoliņš. Līdz ar to Regnārs ir nopelnījis arī vietu Latvijas junioru izlasē startam Pasaules čempionātā, kas jūnijā notiks Norvēģijā. 

Apsveicam!