Vinda lepojas

2022/2023 sezonas noslēdzošās sacensības galda hokejā

Sestdien, 13.maijā, Inčukalnā notika sacensības galda hokejā – Latvijas Kausa 2022/2023 sezonas 4.posms un Amatieru Līgas 6.posms. Šīs bija 2022/2023 sezonas noslēdzošās sacensības, pēc kurām tika noskaidrots galīgais Latvijas izlases sastāvs startam Pasaules čempionātā, kas notiks jūnija vidū Norvēģijā.


Latvijas Kausa 4.posma sacensībās augstākā vieta starp Valmieras novada sportistiem izcīnīta VJC “Vinda” komandas pārstāvim Regnāram Vazoliņam, kuram Junioru klasē 1.vieta, bet kopējā konkurencē (Open klasē) augstā 3.vieta. Šis ir augstākais sasniegums 15 gadīgā Regnāra karjerā Latvijas mēroga sacensībās, kas ļāvis Regnāram kvalificēties arī Open izlases komandu sacensībām startam Pasaules čempionātā. Viņš Latvijas Open izlasē būs jaunākais dalībnieks.


Latvijas Kausa 2022/2023 sezonas kopvērtējumā Junioru klasē 1. vietu izcīnīja Regnārs Vazoliņš.


Amatieru Līgas 6.posmā Junioru klasē 2.vietu izcīnīja Fredijas Platons.


Sveicam un lepojamies!


*Informāciju sagatavoja Sandis Krasts.

Regnārs Vazoliņš izcīna vietu Latvijas junioru izlasē galda hokejā!

VJC "Vinda" lepojas ar kārtējo čempiona titulu galda hokejā. Šī gada Latvijas junioru čempionātā 1. vietu ieguvis mūsu audzēknis Regnārs Vazoliņš. Līdz ar to Regnārs ir nopelnījis arī vietu Latvijas junioru izlasē startam Pasaules čempionātā, kas jūnijā notiks Norvēģijā. 

Apsveicam!