No 16.-20. augustam Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” notika dienas nometne “Es- savas dzīves meistars”, kurā piedalījās Valmieras novada jaunieši vecumā no 13 līdz 17 gadiem.  Nometnes “Es – savas dzīves meistars!” mērķis bija veicināt jauniešu patstāvību, sniedzot atbalstu jauniešiem jaunu prasmju apguvei un esošo prasmju nostiprināšanai jauniešu meistaru pavadībā. Nometnes galvenais akcents tika likts uz patstāvības veicināšanu un prasmju apguvi, pilnveidi.

            Nometnē tika organizēts aktivitāšu – meistarklašu cikls jauniešiem, kurā jaunietis, kurš ir savas jomas meistars dalījās zināšanās, pieredzē un iedvesmoja jauniešus – topošos meistarus, palīdzot apgūt prasmes, kuras ir nepieciešamas, lai veicinātu patstāvību. Jauniešiem tika organizēts meistarklašu - aktivitāšu cikls, kurā tika iekļautas aktivitātes un meistarklases tādās jomās kā sports, veselība, darbs, tūrisms.

dienas nometne

 

Lasi arī

Daudz laimes, Latvija!

Lai gaiši un ģimeniski svētki!

Lasīt visu

Fotokonkurss "Valsts svētki Valmieras novadā"

Par godu valsts svētkiem, Valmieras Jauniešu māja aicina Valmieras novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā “Valsts svētki Valmieras novadā”.… Lasīt visu