3. jūnijā tika pieskandināta Jura Neikena dabas koncertzāle Dikļos ar gandrīz tūkstots dalībnieku dalību. Valmieras novada skolēnu dziesmu un deju svētku koncertā “Kad klusums SKAN” uzstājās dažādi tautas deju kolektīvi, mūsdienu deju grupas, pūtēju orķestri un kori. Tika izpildītas dažādas jauniešu iemīļotas dziesmas, kā arī jaunajiem māksliniekiem bija iespēja dziedāt kopā ar Latvijā pazīstamo grupu “Sudden Lights”.

Visas dienas garumā norisinājās mēģinājumi un gatavošanās pasākumam. Jau no 18:30 no Vika pasaku parka dziesmu un deju svētku dalībnieki devās gājienā un 19:00 beidzot klusums sāka skanēt. Koncertu atklāja ar dziesmu “Saule, Pērkons, Daugava”, bet noslēdza ar skaņdarbu “Mana dziesma”. Pēc koncerta dalībnieki varēja izdejoties ballītē kopā ar grupu “Sudden lights”. Pasākuma apmeklētāji bija patiesi priecīgi un saviļnoti par to, ka pēc tik ilga pātraukuma visi atkal varēja satikties kopā.

Paldies  - visiem kolektīviem, kolektīvu vadītājiem, iestāžu vadītātājiem, vecākiem, paldies koncerta mākslinieciskajai komandai - režisorei Ingai Cipei, koru jomas koordinatorei Paulai Indrai Žugai, tautas deju jomas koordinatorei Ilonai Miglai, mūsdienu deju jomas koordinatorei Lindai Mīļai, diriģentam Edgaram Vītolam, grupai SUDDEN LIGHTS, koncerta vadītājiem Meisijai, Viktorijai, Mārtiņam, Miķelim, SIA EF SYSTEM. Visiem, kas palīdzēja - Dikļu pamatskolai un tās direktorei Lāsmai Žagotai, Dikļu kultūras namam un tā vadītājai Innai Krēsliņai, Valmieras novada pašvaldības policijai, SIA "Glazūra", SIA "Valmieras ūdens", Neatliekamajai medīciniskai palīdzībai, SIA TOI TOI. Koncertu organizēja Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda”.

Bilžu apskats: https://www.facebook.com/VJCVinda/posts/5162493373786751

Paldies Klāvam Vasiļevskim par foto!

dziesmu svētki

 

Lasi arī

Pieaugušo izglītības programma "Ideju galerija" uzsāk darbu 5. oktobrī

Pieaugušo izglītības programma "Ideju galerija" trešdienās plkst. 10.00 - 12.00, sākot ar 5. oktobri.

 

Lasīt visu