Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē interešu izglītības radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Informējam, ka grupas tiks organizētas arī citās vasaras brīvlaika nedēļās. Dalības maksa - EUR 5 dienā.

No 28.06 līdz 02.07. tiks organizētas 2 dažādas grupas, bērnu skaits vienā grupā – 15.

 

Dejas rotā” - grupa, kurā veidos dekorus, aksesuārus un kustēsies dejā. “Rotu darbnīca” skolotāja Lita Feldmane iepazīstinās grupas dalībniekus ar dažādām metodēm un materiāliem, lai radītu dekorus, aksesuārus, kuri iepriecinās gan pašus grupas dalībniekus, gan draugus un radus. Deju pasniedzēja Lelde Feldmane kopā ar grupas dalībniekiem ļausies dejā, dalīsies savā pieredzē un būs aktīvā kustībā.  

Pieteikties grupai “Dejas rotā” vari šeit: https://forms.gle/Cm7oDZZmD9PLVoUM8

 

“Dizains kustībā” - Dizaina un mākslas studijas skolotāja Inga Logina kopā ar grupas audzēkņiem veidos dažādus dizaina piekšmetus, savukārt ģitārspēles pasniedzēja Laine Loze kopā ar dalībniekiem būs kustībā, tiks spēlētas spēles, apgūti deju ritmi.

Pieteikties grupai “Dizains kustībā” vari šeit: https://forms.gle/E8Dpry4nRrVUynHw7

radošās darbnīcas

 

Lasi arī

Galda hokeja audzēkņiem izcili panākumi Eiropas čempionātā!

Ar medaļām no Eiropas čempionāta galda hokejā, kas no 10.-12. jūnijam notika Slovēnijā, atgriezušies Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” pārstāvji… Lasīt visu

Radošais vasaras piedzīvojums Vindā - augusta grupas

Grupas nokomplektētas!

Radošais vasaras piedzīvojums Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” divu nedēļu garumā skolas vecuma bērniem! 

Lasīt visu