Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē interešu izglītības radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Informējam, ka grupas tiks organizētas arī citās vasaras brīvlaika nedēļās. Dalības maksa - EUR 5 dienā.

No 26.07 līdz 30.07 tiks organizētas 2 dažādas grupas, bērnu skaits vienā grupā – 15.

Labizjūta kustībā

Vasaras otrās puses laikā skolotājas Laimdota un Marta radošās aktivitātēs piedāvā uzkrāt un stiprināt zināšanas un spēkus, kas noderēs gan skolā, gan ikdienā visu gadu.

Kopā ar skolotāju Laimdotu iepazīsim māla spēkpilno burvību, apgūstot arī vienkāršas veidošanas tehnikas un darinot ģipša atlējumus. Iepazīsim arī akvareļu krāsas un dažādas tehnikas un paņēmienus kā ar tām gleznot. Skolotāja - trenere Marta ierādīs vingrinājumus un kustības, kas attīsta un veicina fizisko spēku, koordināciju, lokanību, lai uzlabotu stāju, veselību un labi justos!

Pieteikties grupai "Labizjūta kustībā" vari šeit:  https://forms.gle/8WZLwKUCsCRSgYPb7

 

Tehniskais ritms

Skolotāja Laine kopā ar bērniem iepazīs mūzikas pasauli. Nedēļas laikā bērni iepazīs dažādus mūzikas instrumentus, skandinās ritma vingrinājumus un gatavos noslēguma priekšnesumu, tādejādi attīstot sadarbības un uzstāšanās prasmi.  Skolotāja Dace kopā ar bērniem veidos dažādus tehniskus objektus, 3D modeļus un kopīgi spēlēs dažādas spēles.  Tiks veicināta koordinācija un tehniskā domāšana.

Pieteikties grupai "Tehniskais ritms" vari šeit:  https://forms.gle/BnWoPtyZTdusVdAb8

 

radošās 26.07.

 

Lasi arī

Valmieras novada galda hokejistiem godalgas Latvijas čempionātā nominācijās

       Sestdien, 9.oktobrī, Inčukalnā notika 2021.gada Latvijas čempionāts galda hokejā junioru un senioru nominācijās.… Lasīt visu

Izmaiņas nodarbību norisē ar 11.10.

Nosacījumi, kuri stājas spēkā 11.10. ievieš izmaiņas arī mūsu ikdienas darbā. Jautājumu gadījumā lūgums vērsties pie pulciņa pedagoga, vai… Lasīt visu