Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē interešu izglītības radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Informējam, ka grupas tiks organizētas arī citās vasaras brīvlaika nedēļās. Dalības maksa - EUR 5 dienā.

No 19.07 līdz 23.07 tiks organizētas 2 dažādas grupas, bērnu skaits vienā grupā – 15.

4 elementi un cilvēks

Skolotājas Laimdota un Zinta aicina iepazīt un apzināties 4 elementu - zemes, ūdens, gaisa, uguns nozīmi cilvēkā un viņa ikdienas dzīvē. No rīta puses radošās darbnīcās strādājot ar daudzveidīgiem materiāliem dažādās tehnikās izgatavosim vienu vai vairākas lietas, kas raksturo katru no elementiem, piemēram, zeme - māla lietas, gaiss - kustīgi papīra objekti vējā un elpā, ūdens - ekoprinti un akvareļu spēles, uguns - sveču sargi un svečturīši.  Dienas otrajā daļā izzinošos pārgājienos varēs apciemot vietas un cilvēkus, kas ikdienā ir saistīti ar kāda elementa pārvaldību un aprūpi mūsu ikdienā. Darbnīcas noslēgumā centrā ir Cilvēks kā Piektais elements, jeb "slepenā sastāvdaļa" jebkurā lietā un vietā. Šo radošo darbnīcu galvenais motīvs - visi kopā kā piektais elements mācamies būt ne tikai ņēmēji un patērētāji, bet būt arī devēji un gudri aizstāvji 4 elementiem, kas mums ir doti.

Pieteikties grupai “4 elementi un cilvēks” vari šeit: https://forms.gle/ZbZcu2yUdU8AhB2WA

Čaklie pirkstiņi

Vindas radošajā darbnīcā “Čaklie pirkstiņi” viss būs par un ap darbošanos ar rokām. Automodelisma pulciņa skolotājs Pēteris Dūnis kopā ar bērniem veidos dažādus kustīgus tehniskos modeļus, kuri būs gan peldami, gan braucami, gan lidojami. Bērniem būs iespēja iepazīt arī mūzikas pasauli un ģitārspēles skolotājas Laines vadībā bērni izmēģinās dažādus mūzikas instrumentus un nedēļas beigās veidos muzikālo lidošanas šovu. Šajā radošajā darbnīcā bērni attīstīs prasmi fokusēt uzmanību un koncentrēties arvien ilgāku laika periodu.

Pieteikties grupai “Čaklie pirkstiņi” var šeit: https://forms.gle/tFPJN4LFjZGLMvLs7

 

radošās darbnīcas

 

Lasi arī

Galda hokeja audzēkņiem izcili panākumi Eiropas čempionātā!

Ar medaļām no Eiropas čempionāta galda hokejā, kas no 10.-12. jūnijam notika Slovēnijā, atgriezušies Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” pārstāvji… Lasīt visu

Radošais vasaras piedzīvojums Vindā - augusta grupas

Grupas nokomplektētas!

Radošais vasaras piedzīvojums Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” divu nedēļu garumā skolas vecuma bērniem! 

Lasīt visu