Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē interešu izglītības radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Informējam, ka grupas tiks organizētas arī citās vasaras brīvlaika nedēļās. Dalības maksa - EUR 5 dienā.

No 14.06 līdz 18.06. tiks organizētas 4 dažādas grupas, bērnu skaits vienā grupā – 10.

 

Dejas rotā” - grupa, kurā veidos dekorus, aksesuārus un kustēsies dejā. “Rotu darbnīca” skolotāja Lita Feldmane iepazīstinās grupas dalībniekus ar dažādām metodēm un materiāliem, lai radītu dekorus, aksesuārus, kuri iepriecinās gan pašus grupas dalībniekus, gan draugus un radus. Deju pasniedzēja Lelde Feldmane kopā ar grupas dalībniekiem ļausies dejā, dalīsies savā pieredzē.  

Pieteikties grupai “Dejas rotā” vari šeit: https://forms.gle/qTnc14DpKEiCmUKY9

 

Ātruma cilts” – grupa, kurā Trases automodelisms” skolotājs Pēteris Dūnis kopā ar grupas dalībniekiem veidos trases automodeļu virsbūves un pārbaudīs to ātrumu trases automodelisma trasē. Savukārt “Ziķeru darbnīca” skolotāja Dzirkstīte Stūraine kopā ar grupas dalībniekiem pārbaudīs ātrumu dažādiem lidojošiem modeļiem.

Pieteikties grupai “Ātruma cilts” vari šeit: https://forms.gle/piv2x8KMndydn8VaA

 

“Robota ritms” – grupa, kurā “Ģitārspēle” un “Sitamie instrumenti” skolotājs Mārtiņš Roziņš kopā ar audzēkņiem ritmizēs, klausīsies ritmus dabā, tos atkārtos. Ritmizēt taču var uz dažādām virsmām, vai ne?! Savukārt kopā ar Elektronikas skolotāju Edgaru Skruodi tiks konstruēti Lego roboti.

Pieteikties grupai “Robota ritms” vari šeit: https://forms.gle/bhz4bhQhK29pGKWRA

 

“Dizains kustībā” - Dizaina un mākslas studijas skolotāja Inga Logina kopā ar grupas audzēkņiem veidos dažādus dizaina piekšmetus, savukārt Tautas deju skolotāja Ilona Migla kopā ar dalībniekiem būs kustībā, tiks spēlētas spēles, apgūti deju ritmi.

Pieteikties grupai “Dizains kustībā” vari šeit: https://forms.gle/BrVgzSYkjfUqYHcq7

radošās darbnīcās

 

Lasi arī

Interešu izglītības radošās darbnīcas 28.06. - 02.07.

Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē interešu izglītības radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta.… Lasīt visu

Iegūsti velosipēda vadītāja apliecību pie mums Vindā

Piedāvājam iespēju 14. un 16. jūnijā no plkst. 15:00 līdz 17:00 apmeklēt nodarbību, kuras laikā atkārtosi teorētiskās zināšanas… Lasīt visu