Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē interešu izglītības radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Informējam, ka grupas tiks organizētas arī citās vasaras brīvlaika nedēļās. Dalības maksa - EUR 5 dienā.

No 12.07 līdz 16.07 tiks organizētas 2 dažādas grupas, bērnu skaits vienā grupā – 15.

Drošais velo

Vindas radošajās darbnīcās velo pulciņa skolotāja Pētera Dūņa pavadībā jaunie topošie velosipēdisti varēs apgūt un pilnveidot savas zināšanas un prasmes ceļu satiksmes noteikumos un praktiskajā velo braukšanā, braucot dažādas figūras, kas ikdienā ir sastopamas pilsētvidē. Tiem, kas jau ir sasnieguši 10 gadu vecumu, vai arī tie, kam tuvākajā laikā paliks 10 gadi, nedēļas noslēgumā varēs kārtot CSDD teorētisko eksāmenu un, pie sekmīga rezultāta, saņemt velosipēda vadītāja apliecību. Bērniem būs iespēja apgūt ne tikai teorētiskās un praktiskās zināšanas, bet arī piedalīties sportiskās un radošās aktivitātes skolotājas Laines pavadībā, kur bērni arī uzzinās par atraktīvām brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Pieteikties grupai “Drošais velo” var šeit: https://forms.gle/HCmR41QGrhKb4daBA
 

4 elementi un cilvēks

Skolotājas Laimdota un Zinta aicina iepazīt un apzināties 4 elementu - zemes, ūdens, gaisa, uguns nozīmi cilvēkā un viņa ikdienas dzīvē. No rīta puses radošās darbnīcās strādājot ar daudzveidīgiem materiāliem dažādās tehnikās izgatavosim vienu vai vairākas lietas, kas raksturo katru no elementiem, piemēram, zeme - māla lietas, gaiss - kustīgi papīra objekti vējā un elpā, ūdens - ekoprinti un akvareļu spēles, uguns - sveču sargi un svečturīši.  Dienas otrajā daļā izzinošos pārgājienos varēs apciemot vietas un cilvēkus, kas ikdienā ir saistīti ar kāda elementa pārvaldību un aprūpi mūsu ikdienā. Darbnīcas noslēgumā centrā ir Cilvēks kā Piektais elements, jeb "slepenā sastāvdaļa" jebkurā lietā un vietā. Šo radošo darbnīcu galvenais motīvs - visi kopā kā piektais elements mācamies būt ne tikai ņēmēji un patērētāji, bet būt arī devēji un gudri aizstāvji 4 elementiem, kas mums ir doti.

Pieteikties grupai “4 elementi un cilvēks” vari šeit: https://forms.gle/Z4hKzmryqPbaFKBK7

radošās darbnīcas

 

Lasi arī

Galda hokeja audzēkņiem izcili panākumi Eiropas čempionātā!

Ar medaļām no Eiropas čempionāta galda hokejā, kas no 10.-12. jūnijam notika Slovēnijā, atgriezušies Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” pārstāvji… Lasīt visu

Radošais vasaras piedzīvojums Vindā - augusta grupas

Grupas nokomplektētas!

Radošais vasaras piedzīvojums Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” divu nedēļu garumā skolas vecuma bērniem! 

Lasīt visu