Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē interešu izglītības radošās darbnīcas. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Informējam, ka grupas tiks organizētas arī citās vasaras brīvlaika nedēļās. Dalības maksa - EUR 5 dienā.

No 07.06 līdz 11.06. tiks organizētas 4 dažādas grupas, bērnu skaits vienā grupā – 10.

 

“Krāsu bums”- grupa, kurā māksla veidos krāsas un krāsas veidos mākslu. “Dizaina un mākslas studija” skolotāja Inga Logina kopā ar grupas dalībniekiem veidos mākslas darbus, kuru galvenie varoņi būs krāsas. “Fotopulciņa” skolotāja Laura Gerliņa kopā ar audzēkņiem dosies aktīvos krāsu meklējumos, kurus saskatīs caur fotoobjektīvu.

Pieteikties grupai “Krāsu bums” vari šeit: https://forms.gle/FC5pxAMay3AdwyXs9

 

Dejas rotā” - grupa, kurā veidos dekorus, aksesuārus un kustēsies dejā. “Rotu darbnīca” skolotāja Lita Feldmane iepazīstinās grupas audzēkņus ar dažādām metodēm un materiāliem, lai radītu dekorus, aksesuārus, kuri iepriecinās gan pašus grupas dalībniekus, gan draugus un radus. Deju pasniedzēja Lelde Feldmane kopā ar grupas audzēkņiem ļausies dejā, dalīsies savā pieredzē.  

Pieteikties grupai “Dejas rotā” vari šeit: https://forms.gle/rqT9FghKNNd4XfGs9

 

“Tehniskais pikniks” – grupa, kurā “Tehniskais radošums” skolotāja Evita Ziplāne - Bērziņa kopā ar audzēkņiem darbosies ar 3D pildspalvām, veidos dažādu materiālu 3D modeļus. Programmēšanas skolotāja Andra Zelčāne kopā ar audzēkņiem darbosies ar aizraujošām programmēšanas spēlēm “Scottie Go” un “Matatalab”.

Pieteikties grupai “Tehniskais pikniks” vari šeit:   https://forms.gle/EdyocUcgvWbgXY1z9

 

Notiņas teātrī” - grupa, kurā vokālās studijas “Mūzikas pļava” skolotāja Paula Indra Žuga kopā ar audzēkņiem dosies rotaļās, dziedās un muzicēs, savukārt “Rotaļlietu stāsts” skolotāja Vineta Mūze ievedīs leļļu teātra pasaulē.

Pieteikties grupai “Notiņas teātrī” vari šeit: https://forms.gle/jsXXxvuzB2cZrA4dA

 

radošās otrā nedēļa

 

Lasi arī

Interešu izglītības radošās darbnīcas 28.06. - 02.07.

Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē interešu izglītības radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta.… Lasīt visu

Interešu izglītības radošās darbnīcas 14.06. - 18.06.

Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē interešu izglītības radošās… Lasīt visu