Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” organizē interešu izglītības radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Informējam, ka grupas tiks organizētas arī citās vasaras brīvlaika nedēļās. Dalības maksa - EUR 5 dienā.

No 05.07 līdz 09.07. tiks organizētas 2 dažādas grupas, bērnu skaits vienā grupā – 15.

 

 Radošā darbnīca "Bite = Dzīvība uz Zemes"

“Dizaina un mākslas studija” skolotājas Ingas un “Podnieku studija” skolotājas Laimdotas vadībā ekoloģiski ievirzītajā radošajā darbnīcā tiks godināta medus bite, kas ir dzīvības glabātāja uz Zemes. Nedēļas laikā bērniem būs iespēja uzzināt par bišu dzīvi, to produktiem un izmantošanu, ienaidniekiem un to, kā parūpēties par to, lai bitēm būtu ilga dzīve. Katru dienu tiks piedāvātas arī dažādas mākslinieciskas aktivitātes, darbojoties ar mālu, krāsām, papīru, ziepju masu, vasku un citiem materiāliem. Pauzēs piedāvāsim aktīvu izkustēšanos, spēlējot kustību spēles no visas pasaules. Noslēgumā veidosim vēstījumu animācijas stāstu veidā par bitēm un mums - cilvēkiem uz Zemes.

Pieteikties grupai "Bite = dzīvība uz Zemes" vari šeit: https://forms.gle/MyFqVc3aSMVwTn467


 

Radošā darbnīca "Teātra skaņas"

Ģitārspēles skolotāja Laine Loze ar bērniem darbosies aktīvi. Nedēļas garumā tiks gan dziedāts, gan dejots, gan spēlētas dažādas rotaļas, protams, neizpaliks arī muzicēšana. Caur aktivitātēm bērniem būs iespēja iepazīt vienam otru un pašam sevi - kas to lai zina, iespējam tieši tā tiks atrasts kāds īsts sirdsdraugs vai atklāts kāds īsts talants? Radošās darbnīcas grupu kopā ar Laini vadīs arī “Rotaļlietu stāsts” skolotāja Vineta Mūze, kura bērnus ievedīs leļļu teātra pasaulē. Kopā ar Vinetu bērni darbosies dažādās meistarklasēs, iepazīs teātra mākslu, attīstīs radošumu un aktiermeistarības prasmes. 

Pieteikties grupai "Teātra skaņas" vari šeit: https://forms.gle/VENRJe3ApBJfAZZr6

radošās darbnīcas

 

Lasi arī

Galda hokeja audzēkņiem izcili panākumi Eiropas čempionātā!

Ar medaļām no Eiropas čempionāta galda hokejā, kas no 10.-12. jūnijam notika Slovēnijā, atgriezušies Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” pārstāvji… Lasīt visu

Radošais vasaras piedzīvojums Vindā - augusta grupas

Grupas nokomplektētas!

Radošais vasaras piedzīvojums Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” divu nedēļu garumā skolas vecuma bērniem! 

Lasīt visu