Līdz 17.novembrim aicinām pieteikt pretendentus 13 nomināciju kategorijās apbalvojumam „Valmieras Jauniešu gada balva 2017”.

Pasākums tiek rīkots, lai novērtētu jauniešu īstenotās aktivitātes Valmierā, kā arī godinātu jauniešus un viņu atbalstītājus, kuri pašaizliedzīgi darbojušies, veicinot jaunatnes politikas attīstību. Izvirzīt pretendentus apbalvojuma saņemšanai var jebkura skolēnu vai studentu pašpārvalde, jauniešu apvienība vai organizācija, skolu un interešu izglītības darbinieki vai vismaz trīs jauniešu grupa vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kuri mācās Valmierā un darbojas kādā no Valmierā esošām organizācijām.

Izvirzot pretendentu apbalvojumam, ir jāaizpilda pieteikuma anketa un jāiesniedz Valmieras Jauniešu domei, sūtot uz e-pastu [email protected] līdz 17.novembrim. Pieteikumam var pievienot arī fotogrāfijas vai video.

Savukārt no 21.novembra līdz 1.decembrim norisināsies elektroniskā balsošana, kad būs iespējams izvērtēt kandidātus. Arī šogad apbalvojums tiks pasniegts tādās nominācijās kā „Gada jaunietis”, „Gada jauniešu organizācija/apvienība”, „Gada vieta jauniešiem”, „Gada pasākums jauniešiem”, „Gada debija” un citās.

„Valmieras Jauniešu gada balva 2017” svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks 7.decembrī. Ceremonijas norises vieta būs Mākslinieku iela 2, sākums plkst. 18:00.

Pasākumu organizē VJC „Vinda”, Valmieras Jauniešu dome, sadarbojoties ar izglītības iestāžu skolēnu vai studentu pašpārvaldēm, jauniešu organizācijām, apvienībām, uzņēmējiem, Valmieras Izglītības pārvaldi un Jaunatnes lietu konsultatīvo komisiju.Zemāk atrodama pieteikuma anekta un "Valmieras Jauniešu gada balva 2017" nolikums.