Aicinām uz Ģimenes dienu 2.jūnijā Valmieras Jaunatnes centra "Vinda" dārzā. Šogad ģimenes dienā aicinām iepazīt veselīgu dzīvesveidu, nodarboties ar sporta aktivitātēm, piedalīties mākslas, deju un mūzikas darbnīcās un radošās darbnīcas! 
Būs pieejama rotaļu zona bērniem, iespēja nobildēties DeViņiem fotobūdiņā, uzreiz saņemot fotogrāfiju līdz! Dažāda veida lekcijas par veselīgu tūrismu, dzīvesveidu jauniešiem un vecākiem un daudz citas aktivitātes - ieskaties pasākuma afišā un uzzini! 
Dažas aktivitātes, kā piemēram, no plkst. 11-15 "Divi krasti - kopā karsti" norisināsies Zaļās skolas teritorijā. Pūriņu skola dosies ratu parādē maršrutā Valmieras pilsētas pašvaldība - Vinda, pa Rīgas ielu. 

  • No plkst. 11-13 Limbažu ielas stadionā norisināsies "Pūķu svētki" - Vindas audzēkņu gatavotu pūķu parāde!
  • No plkst. 17-18.30 notiks Vindas audzēkņu atskaites koncerts! 
  • No plkst. 10-15 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvlades Valmieras iecirknis kopā ar prevencijas grupu - būs dažādas aktivitātes, spēles un visādi pārsteigumi!
  • no plkst. 10-15 iepazīsties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienasta darbu!


Pasākums ir bez maksas! 
Pasākumu aicinām apmeklēt ar savu karotīti un zupas trauciņu! 

Aicinām labākās draudzenes vecumā no 10-16 gadiem, piedalīties galda spēlē "Ceļojums draudzībā", iesūtot savu labāko draudzeņu pieteikumu uz e-pastu: [email protected]
Kādam labāko draudzeņu pārim būs iespēja galda spēli laimēt!

Pasākums tiks filmēts un fotogrāfēts, pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām!
Pasākums tapis sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, Zaļo skolu, Pūriņu skolu, biedrību "Divi krasti" un visiem aktīvi iesaistītajiem cilvēkiem! 


Uz tikšanos!