25. novembrī Valmieras Jaunatnes centra “Vinda”  audzēkņi veiksmīgi startējuši Vidzemes reģionālajā skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirdziņā „Ieskandini Ziemassvētkus” tirdzniecības centrā “Valleta”. Tirdziņu organizēja Valmieras tehnikums sadarbībā ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement Latvija. Pamatskolu grupā Vindu pārstāvēja 6 uzņēmumi, piedāvājot daudzveidīgu produkciju.

SMU ,, Cepēju namiņš” Sandra  un Adriana Šīrantes, Roberta Viļma - iepriecināja pircējus ar pašceptu maizīti un cepumiem, SMU ,,Tautu meitas” Grēta Valtere, Betija Šarlote Šmite piedāvāja  auskarus, dāvanu kārbiņas, tamborējumus, kā arī pulciņa ,,Skaistuma pasaule” audzēknes Sabīnes Grīnfeldes un viņas vecmāmiņas gatavotas tautiskās lellītes.  Pircēji visvairāk pirka SMU ,,RB sapņu studija” Rebekas Bergas dekoratīvi izšūtās kartiņas un vāzes. SMU vērtēja  žūrija un nomināciju ,,Labākā pārdošanas komanda” izcīnīja SMU ,,Māsu rotas” Lelde Līga Miķelsone un Krista Miķelsone. Nomināciju ,,Kvalitātes produkts” ieguva SMU ,,Kates un Annas fabrika” Anna Elizabete Aužele un Kate Krieviņa. Pārgaujas ģimnāzijas simpātiju balvu saņēma SMU ,,Svētku raibumiņi” Ieva Kristīne Grebūna, Amanda Linda Hohlova un Madara Grebūna.

Paldies fotogrāfam Aleksandram Rusakam un SMU ,,Florence” par skaistajām fotogrāfijām!

 9.decembrī  Rebeka Berga, kopā ar Lauru Pūcīti piedalījās tirdziņā ,,Cits bazārs” Rīgā T/C “Domina Shopping". 

Tekstu sagatavoja: Lita Feldmane – SMU konsultante VJC "Vinda"

Lasi arī

Sākusies balsošana par apbalvojuma “Valmieras Jauniešu balva 2019” nominantiem

No 1. līdz 11. novembrim bija izsludināta pieteikšanās “Valmieras Jauniešu balvai 2019”. Ir izvirzīti vairāki kandidāti, par kuriem izsludināta… Lasīt visu

Kuģu modeļu sacensības “Rīgas Vilnis 2019”

Kuģu modeļu sacensībās “Rīgas Vilnis 2019” 2. vieta Dairim Rencim! Apsveicam!

Lasīt visu