Aizvadītajā nedēļas nogalē, 16.decembrī,  VJC Vinda automodeļu trasē norisinājās Vidzemes ceļojošā kausa 2017./2018. gada sezonas trešā etapa sacensības automodelismā. Sacensībās piedalījās braucēji no Mazsalacas, Bērzaines, Rūjienas, Limbažiem, Madonas un Valmieras.

Kā jau ierasts, pirmie startēja iesācēju klases braucēji. 36 braucēju ieskaitē sīva cīņa izvērtās starp mājniekiem Evertu Hemmeli un Edvardu Janīti. Rezultātā, pateicoties tehniskām ķibelēm, kuras piemeklēja Everta automodeļu vadības pulti, Edvardam izdevās apdzīt līderi par vienu apli. Godpilnajā trešajā vietā rūjienietis - Rainers Metļuks.

Tālāk sekoja Production 1/32 klases braucēji. 14 braucēju ieskaitē savu pārākumu un meistarību demonstrēja Everts Hemmelis, atraujoties no konkurentiem par vairāk nekā 10 apļiem. Otrajā vietā ierindojās Kristians Lūsis no Rūjienas, bet trešajā - Fredis Ķībers no Mazsalacas.

Arī uz G-12 klases startu bija ieradušies gana daudz brauceju, kuru starpā atkal bija vērojama cīņa starp Edvardu Janīti un Evertu Hemmeli. 18 braucēju konkurencē, Edvards kļuva par uzvarētāju, par nepilniem četriem apļiem apsteidzot Evertu. Trešajā vietā ierindojās rūjienietis Kristaps Vladimirovs, atpaliekot no līderiem par vēl 10 apļiem.

Dienas noslēgumā startēja ātrākā automodeļu klase - Open-16. Neskatoties uz samērā mazo braucēju skaitu, bija visai interesanta cīņa starp sezonas līderiem - Evertu Hemmeli un Kristapu Vladimirovu. Galu galā, Kristapam izdevās noturēt savu pārsvaru un apsteigt Evertu par nepilniem diviem apļiem. Pavisam spraiga cīņa šoreiz izvērtās par pjedestāla trešo pakāpienu, kur pēdējās sekundēs Fredim Ķīberam izdevās apsteigt mājnieku Kristeru Artejevu un ierindoties trešajā vietā.

Sezonas kopvērtējums apskatāms šeit: http://ej.uz/vidzemes_kauss2018

Lasi arī

Ar 6. jūliju Vindā notiks radošās darbnīcas bērniem

Mums ir labas ziņas!
Ar 6. jūliju pie mums Vindā katru darba dienu no 10.00 līdz 14.00 notiks radošās… Lasīt visu

Pārveido skārda bundžu par vāzi

Nepieciešamie materiāli:
- skārda bundža;
- dažādi fotoattēli (gan krāsaini, gan melnbalti);
- karstās līmes pistole;
-… Lasīt visu