Gandrīz gadu Valmierā, Mākslinieku ielā 2, ir atvērta Valmieras Jauniešu māja. Tā ir vieta, kur jaunieši tiekas, domā un ģenerē idejas, mācās rakstīt un īstenot projektus, organizē dažāda veida pasākumus. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Valmieras Jaunatnes centru „Vinda”, šajā mājā pasākumus un citas dažādas aktivitātes un projektus īstenojam arī mēs, biedrība ”Valmieras divi krasti”.

No šī gada, 13.augusta līdz 13.novembrim, īstenosim ESF projektu „Jauniešu garantijas” Nr.7.2.1.1/15/I/001 pasākums „Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā”, kā rezultātā Valmieras jauniešu mājā darbosies jaunietis, kurš katru darba dienu no plkst. 15:00- 19:00 atradīsies, Mākslinieku ielā 2, nodrošinās jauniešu mājas pieejamību ikvienam Valmieras un tuvējās apkārtnes jaunietim. Nāc, uzzini, ko Tu vari darīt jauniešu mājā! Mūsu jaunietis Tev pastāstīs par visām iespējām un trakajām idejām, kuras vari īstenot kopā ar mums.

Tiekamies katru darba dienu no plkst.15:00- 19:00!

Lasi arī

Valmieras Jauniešu balva 2019

“Valmieras Jauniešu balva 2019" ir balvu pasniegšanas ceremonija, kurā tiek godināti jaunieši, pašvaldības un NVO īstenotās aktivitātes, kas… Lasīt visu

Mareka Logina meistarklases

28. novembrī plkst. 15.00 Valmieras Jaunatnes centrā "Vinda" notiks bundzinieka Mareka Logina meistarklases.
Aicināti visi, kuri apgūst ne… Lasīt visu