Valmieras automodelisti izcīna trešo vietu Latvijas skolēnu čempionātā.

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Motormuzeja automodeļu trasē norisinājās Latvijas skolēnu trases automodeļu sacensības “Rīgas Motormuzeja kauss”.
 

Dalībnieki pārstāvēja 11 interešu izglītības centrus no 8 Latvijas pilsētām - Rīgas, Jelgavas, Valmieras, Rūjienas, Mazsalacas, Bauskas, Saldus, Limbažiem un Madonas. Kopumā sacensībās piedalījās vairāk nekās simts dalībnieki, kuri startēja četrās automodeļu klasēs.

 

Pirmie uz starta devās iesācēju klases automodelisti, kuri sacensībās piedalījās ar pašizgatavotām šāsijām. Rezultāti šoreiz bija ļoti blīvi, taču uzvaru izdevās izcīnīt valmierietim Artūram Teterim ar 154.87 apļiem, apsteidzot rūjienieti Kristianu Lūsi, kuram līdz uzvarai pietrūka nepilns aplis 154.17. Trešājā vietā Nils Makševics no Jelgavas ar 151.57 apļiem.

 

Tālāk sekoja Production 1/24 klases automodeļu klase, kurā šoreiz bija ļoti kupls dalībnieku skaits - 44. Diezgan pārliecinošu uzvaru ar trīs apļu pārsvaru ieguva Motormuzeja komandas braucēja Diāna Vidnere ar 187.43 apļiem. Otrajā vietā Everts Hemmelis no Valmieras ar 185.34 un trešajā Ralfs Leitis no Jelgavas ar 184.00 apļiem.

 

Visbeidzot uz starta tika liktas ātrākās mašīnas - Open 16, kur 27 dalībnieku konkurencē bija vērojama spraiga cīņa par godalgotajām vietām. Arī šājā klasē pārāks bija mājinieks Reinis Vidners un finišēja pirmais ar 191.43 apļiem. Otrajā vietā ar 190.88 apļiem Ralfs Leitis no Jelgavas. Trešajā vietā ar 189.79 apļiem finišēja Everts Hemmelis, kuram bija pamatotas cerības uzvarai šajā klasē, taču gadījās tehniska ķibele un nācās mainīt zobratu.

    Kopvērtējuma tabulā ar izteiktu pārsvaru vadībā izvirzījās Rīgas Motormuzeja audzēkņi, kuri bija spējuši parādīt teicamu braukšanas mākslu un finišēt bez liekiem starpgadījumiem. Otrajā vietā ierindojās Jelgas BJC “Junda” audzēkņi, bet trešajā VJC “Vinda”, no Valmieras. Teicami rezultāti arī Rūjienas un Mazsalacas komandām, kas ierindojās ceturtajā un piektajā vietā.

 

Pilni rezultāti apskatāmi šeit: Latvijas skolēnu čempionāts

trases automodelisms

 

Lasi arī

Pieteikšanās uz radošajām darbnīcām no 13. līdz 17. jūlijam

Pieteikšanās uz radošajām darbnīcām (bērniem no 7 gadu vecuma) no 13. līdz 17. jūlijam sākas TAGAD!

 

Pieteikuma anketa atrodama… Lasīt visu

Veidosim digitālo fotoalbumu kopā

Interešu izglītībai Valmierā - 60!

Lasīt visu