27.aprīlī Saldus BJC “Šķūnis” automodeļu trasē norisinājās Baltijas izlgītības iestāžu komandu sacensības trases automodelismā. Sacensībās piedalījās skolēni no septiņām Latvijas pilsētām un uzaicinātie viesi no Lietuvas.

 

Kopumā sacensībām tika reģistrētas desmit komandas. Sacensību sākumā notika kvalifikācijas braucieni. Dalībniekiem bija jāveic 1minūti garš kvalifikācijas brauciens un jāuzstāda pēc iespējas ātrāks apļa laiks. Pēc rezultātiem komandas tika sadalītas divās grupās - ātrajā un jēnajā. Tālāk sekoja 22 minūšu gari braucieni pa katru no sešiem trases celiņiem. Katrai komandai divarpus stundu laikā bija jānobrauc pēc iespējas vairāk apļu. Uzvarētāji tika noteikti pēc nobraukto apļu kopsummas.

 

Lēnajā grupā stabilu braukšanu demonstrēja Limbažu automodelisti un izvirzījās vadībā jau pēc pirmā brauciena. Pārējās komandas šajā grupā piemeklēja dažādas tehniskas ķibeles ar automodeļu pultīm. Tāpat neaizpalika arī smagas avārijas, kas traumēja automodeļus un ietekmēja rezultātu.

 

Otrajā jeb ātrajā grupā jau no paša sacensību sākuma vadībā izrāvās Rīgas motormuzeja un VJC “Vinda” komandas. Līdz pat sacensību beigām Rīgas motormuzeja braucēji spēja saglabāt 12 apļu pārsvaru un tas deva pelnītu uzvaru. Otrajā vietā ierindojās VJC “Vinda” automodelisti: Artūrs Teteris, Andris Artejevs un Everts Hemmelis. Trešajā vietā stabili noturējās Rūjienas komanda, kurai sekoja Mazsalaca un Jelgava.

 

Rezultāti:    

1. Rīgas motormuzejs            1317 apļi

        2. VJC “Vinda”                1305 apļi

        3. Rūjiena                1226 apļi

        4. Mazsalaca                1205 apļi

        5. BJC “Junda”            1180 apļi

        6. Limbaži                1021 apļi

        7. Saldus 2                962 apļi

        6. Saldus                804 apļi

        7. Klaipēda                 770 apļi

        8. Klaipēda 2                588 apļi

Lasi arī

Ar 6. jūliju Vindā notiks radošās darbnīcas bērniem

Mums ir labas ziņas!
Ar 6. jūliju pie mums Vindā katru darba dienu no 10.00 līdz 14.00 notiks radošās… Lasīt visu

Pārveido skārda bundžu par vāzi

Nepieciešamie materiāli:
- skārda bundža;
- dažādi fotoattēli (gan krāsaini, gan melnbalti);
- karstās līmes pistole;
-… Lasīt visu