9. martā tirdzniecības centrā Domina Shopping norisinājās Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu vērienīgākais pasākums CITS BAZĀRS pavasarī 2019, kurā ar savām biznesa idejām un radīto produkciju apmeklētājus iepazīstināja 800 skolēni no visas Latvijas. Atrast sev noderīgas  preces piedāvāja 270 uzņēmumi, kas sevi pierādīja kā labākos vairāk nekā 400 komandu konkurencē. Valmieras Jaunatnes centru ,,Vinda"  un pulciņu ,,Jaunais uzņēmējs" pārstāvēja 2 skolēnu mācību uzņēmumi un skolotāja konsultante Lita Feldmane.
     SMU ,,SLIME SHOP LATVIA"  Anna Elizabete Aužele, Ksenija Elfa Hasanova un Viktorija Martinsone piedāvāja  slaimus (slime) . Prieks, ka meitenes realizēja visu produkciju un pacietīgi iepazīstināja vecāka gada gājuma cilvēkus ar šo bērnu vidū tik populāro rotaļlietu.
     SMU ,,Čaklā bite"  dalībnieki Armands Logins un Annija Pepina bija vieni no jaunākajiem pasākuma dalībniekiem. Abi mācās 3. klasē un  piesaistīja pircēju un mēdiju uzmanību ar bišu vaska produkciju, noformējumu un aizrautīgo tirgošanos. Visus skolēnu mācību uzņēmumus 7 nominācijās vērtēja pieredzējusi profesionāļu un akadēmisko spēku žūrija. Pusfinālā deviņgadīgajiem bērniem nācās atbildēt uz žūrijas āķīgajiem jautājumiem, pastāstīt par produkcijas ražošanu, biznesa idejas rašanos. Rezultātā  pamatskolu grupā ,,Čaklā bite",  kopā ar citu skolu uzņēmumiem, tika izvirzīta nominācijām Labākā pārdošanas komanda un Uz zināšanām balstīts produkts.
     Pasākumā CITS BAZĀRS gūta bagātīga pieredze, jauni draugi un iedvesma turpināt iesākto. 

informāciju sagatavoja: Lita Feldmane

smusmu 1

 

Lasi arī

Pieteikšanās uz radošajām darbnīcām no 13. līdz 17. jūlijam

Pieteikšanās uz radošajām darbnīcām (bērniem no 7 gadu vecuma) no 13. līdz 17. jūlijam sākas TAGAD!

 

Pieteikuma anketa atrodama… Lasīt visu

Veidosim digitālo fotoalbumu kopā

Interešu izglītībai Valmierā - 60!

Lasīt visu