31.oktobrī un 1.novembrī Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” norisinājās 4.klašu tehniskās jaunrades konkurss “Superziķeris 2019” 1.kārta. 31.oktobrī konkursā piedalījās Valmieras pilsētas skolas – Valmieras 5.vidusskola, Valmieras Pārgaujas sākumskola, Valmieras Viestura vidusskola un Valmieras sākumskola. 1.novembrī VJC “Vinda” pulcējās novada skolas – Brenguļu sākumskola, Burtnieku Ausekļa pamatskola, Matīšu pamatskola, Naukšēnu novada vidusskola, Rubenes pamatskola un Trikātas pamatskola.

            1.kārtā skolēni pārbaudīja savas spējas darbojoties tehniskās jaunrades uzdevumos. Pirmā uzdevumā skolēni “Ziķeros” no papīra veidoja savu auto modeli, ar kuru sacentās braucot pa mazo trasi. Jo precīzāk salīmēts un sataisīts modelis, jo tālāk tas brauca un tika uzrādīts labāks rezultāts. Otrā uzdevumā skolēni “trases automodelismā” brauca pa trasi ar automodeli, kur tika vērtēts nobrauktais apļu skaits. Jo vairāk nobraukti apļi konkrētā laikā, jo labāks rezultāts.

            Paldies pilsētas un novada skolu skolēniem par aktīvu iesaistīšanos, rūpīgu darbu un cīņas sparu konkursa 1.kārtā, kā arī paldies pavadājošiem skolotājiem. Konkursa “Superziķeris 2019” 2.kārta norisināsies 20.februārī – Valmieras pilsētas skolām, 21.februārī – novada skolām.

Konkursa 1.kārtas rezultātus ir iespējams apskatīt zemāk esošajos failos.

Superziķera 1.kārta

 

Lasi arī

Sākusies balsošana par apbalvojuma “Valmieras Jauniešu balva 2019” nominantiem

No 1. līdz 11. novembrim bija izsludināta pieteikšanās “Valmieras Jauniešu balvai 2019”. Ir izvirzīti vairāki kandidāti, par kuriem izsludināta… Lasīt visu

Kuģu modeļu sacensības “Rīgas Vilnis 2019”

Kuģu modeļu sacensībās “Rīgas Vilnis 2019” 2. vieta Dairim Rencim! Apsveicam!

Lasīt visu