Otrdien, 30.oktobrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tika sveikti akcijas "Manas 100 brīvprātīgā darba stundas" aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji no visas Latvijas. Pateicoties Valmieras jauniešiem, arī Valmieras pilsēta ir bijusi 8 aktīvāko dalībnieku vidū šajā projektā.

 

Valmieras jaunieši akcijā dāvājuši 433 stundas un 30 minūtes Latvijai 100gades svētkos. Svinīgajā pasākumā no Valmieras tika godināta Elīna Akmentiņa, Līga Balode un Aleksandrs Rusaks. Valmieras Jauniešu domes dalībnieks Aleksandrs Rusaks dāvājis Latvijai vairāk par 300 brīvprātīgā darba stundām, iekļūstot aktīvāko dalībnieku Top 3. Jaunieši palīdzējuši pilsētas svētku tapšanā, sporta pasākumu organizēšanā, veltījuši laiku dzīvniekiem patversmē un veikuši daudz dažādus citus darbus, lai palīdzētu apkārtējiem, saņemot gandarījumu sajūtu par paveikto un smaidu no apkārtējiem.

 

Projektu "Manas 100 brīvprātīgā darba stundas" organizē biedrība "Latvijas Sarkanais Krusts" sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Projektā piedalījās vairāk kā 10 000 cilvēku no visas Latvijas vecumā 6-70 gadiem. Plašāka informācija par projektu atrodama šeit: http://www.redcross.lv/lv/projekti/projekts-manas-100-brivpratiga-darba-stundas-latvijai/

Jauniešu dāvana Latvijai 100gades svētkos

 

Lasi arī

Ar 6. jūliju Vindā notiks radošās darbnīcas bērniem

Mums ir labas ziņas!
Ar 6. jūliju pie mums Vindā katru darba dienu no 10.00 līdz 14.00 notiks radošās… Lasīt visu

Pārveido skārda bundžu par vāzi

Nepieciešamie materiāli:
- skārda bundža;
- dažādi fotoattēli (gan krāsaini, gan melnbalti);
- karstās līmes pistole;
-… Lasīt visu