Jaunieši, kuri apguvuši ģitārspēli, 23.aprīlī plkst.18.00 Valmieras Jaunatnes centrā “VINDA” aicināti uz ģitārista Jāņa Bērziņa ģitārspēles meistarklasi. Dalība meistarklasē bez maksas.

Jaunieši varēs vērot Jāņa Bērziņa ģitārspēles meistarību, mācīties, kā ar dāžādiem trikiem no instrumenta panākt pilnskanību, kopā muzicējot radīt mūziku, izpaust radošumu un emocijas.
"Mums katram dzīvē ir kāds dzinulis, vai enerģijas avots, un man tā ir ģitārmūzika. Sajūtot to, cik daudz enerģijas manā dzīvē dod ģitāras spēle, sapratu, ka ar to ir jādalās. Spēlējot ģitāru citiem es vēlos dāvāt cilvēkiem enerģijas lādiņu un reizē ļaut nedaudz aizmirsties, pazust mūzikā,” stāsta Jānis un priecājas, ka jauniešiem par ģitārspēli ir interese un, ka Valmierā jauniešiem ir dažādas iespējas to apgūt.
Jānis Bērziņš ir ģitārists/komponists. Viņš ir uzstājies kopā ar tādiem Latvijā atpazīstamiem māksliniekiem kā - Dons, Intars Busulis, Lauris Reiniks un daudziem citiem. Viens no pieprasītākajiem ģitāristiem valstī. Riga Jazz Stage 2017 laureāts. Absolvējis Academy of Contemporary Music un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas maģistra programmu džeza ģitāras spēlē.
Jānis Bērziņš Valmierā viesosies ar koncertprogrammu “ENERĢIJA” 18. maijā plkst. 19:00 koncertzālē "Valmiera”.

Jānis Bērziņš

https://www.youtube.com/watch?v=29tJzQPLAlo

Lasi arī

Kuģu modeļu sacensības “Rīgas Vilnis 2019”

Kuģu modeļu sacensībās “Rīgas Vilnis 2019” 2. vieta Dairim Rencim! Apsveicam!

Lasīt visu

Latvijas skolēnu čempions Iesācēju klasē trases automodelismā Artūrs Teteris

Latvijas skolēnu čempions Iesācēju klasē trases automodelismā Artūrs Teteris un 4. vieta Nilam Pētersonam!… Lasīt visu