Lieldienu brīvdienās VJC “Vinda” automodeļu trasē norisinājās Vidzemes čeļojošā kausa 2019.gada sezonas pirmspēdējās sacensības ar trases automodeļiem. Dalībnieki startēja četrās automodeļu klasēs.

 

Kā ierasts, pirmie uz starta devāš iesācēju klases automodelisti. 26 braucēju konkurencē priekšzīmīgu braukšanu demonstrēja vietējie braucēji Everts Hemmelis un Artūrs Teteris. Sīvā cīņā uzvaru izdevās noturēt Evertam, kurš finišēja ar 121.96 nobrauktiem apļiem. Artūrs ierindojās otrajā vietā, no uzvaras atpaliekot tikai par pusotru apli - 120.42. Trešajā vietā rūjienietis Kristians Lūsis ar 116.13 apļiem. Jāuzslavē arī jaunais valmieriešu braucējs Kristers Brants, kuram izdevās sasniegt karjeras augstāko rezultātu - ceturto vietu ar 110.93 apļiem.

 

Nākošie bija Production 1/32 klases braucēji. 19 braucēju ieskaitē ar 116.42 apļiem uzvaru izcīnīja Niks jūrmalnieks no Mazsalacas. Par trīs apļiem mazāk un attiecīgi otrā vieta rūjienietim Kristapam Vladimirovam ar 113.60 apļiem. Trešajā vietā ierindojās valmierietis Everts Hemmelis ar 112.17 apļiem.

 

Tālāk sekoja Production 1/24 klases automodeļi, kur startēja 20 braucēji. Arī šajā klasē lielisku rezultātu uzstādīja mazsalacietis Niks Jūrmalnieks, nobraukdams 138.46 apļus. Otrajā vietā Everts Hemmelis ar 135.75 apļiem, bet trešajā, Kristaps Vladimirovs ar 129.90 apļiem.

 

Visbeidzot, uz starta tika likti ātrākie automodeļi. Šeit no pārliecinošas uzvaras Evertu Hemmeli atturēja tehniska ķibele ar automodeļa elektrības pievadu. Remonts sacensību vidū atņēma 10 apļus no prognozētā rezultāta, līdz ar to vadībā izvirzījās Niks Jūrmalnieks, kurš finišēja pirmajā vietā ar 143.79 apļiem. Sīvā cīņā viņam piekāpās Kristaps Vladimirovs, ar ļoti līdzīgu rezultātu - 143.59 apļiem. Evertam Hemmelim teju izdevās noķert līdzerus arī pēc remonta, taču līdz uzvarai pietrūka nepilni divi apļi. Šoreiz trešā vieta ar 142.12 apļiem.
 

Sezonas noslēgums paredzēts Rūjienas automodeļu trasē 25.maijā.

 

Sezonas kopvērtējums apskatāms šeit: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lKHXDaphtw3T-o0ZGebQThSIbfIEO03lNB_dPi4aedE/edit?usp=sharing


 

Lasi arī

Pārveido skārda bundžu par vāzi

Nepieciešamie materiāli:
- skārda bundža;
- dažādi fotoattēli (gan krāsaini, gan melnbalti);
- karstās līmes pistole;
-… Lasīt visu

Dziesmas "Tavs karogs" videoklipa pirmizrāde

4. maijā tiešraidē pieslēdzies dziesmas "Tavs karogs" videoklipa pirmizrādei! Vai Tu arī iesūtīji savu video?

 

Vairāk… Lasīt visu