Sestdien, 12.oktobrī, Inčukalnā notika Pasaules Tūres posms galda hokejā Latvia Open 2019, kurā piedalījās 93 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas. Starp tiem arī 11 sportisti no Valmieras un Burtnieku novada.

Augstākos sasniegumus no mūsu puses galda hokejistiem izcīnīja Burtnieku novada MJIC audzēkņi – brāļi Kristaps un Rolands Riekstiņi. Visu dalībnieku kopējā konkurencē Kristapam 11.vieta, bet Rolandam 13.vieta. Junioru U19 kategorijā abiem brāļiem goda pjedestāls - Kristapam Riekstiņam 2.vieta, Rolandam Riekstiņam 3.vieta.

Godalgas divās kategorijās izcīnīja arī Valmieras JC “Vinda” audzēknis Regnārs Vazoliņš, kurš ieguva 3.vietu junioru U14 kategorijā un 2.vietu Amatieru konkurencē. 3.vieta Amatieru konkurencē Jānim Lubānam no Burtnieku novada MJIC.

Par Pasaules Tūres posma Latvia Open 2019 uzvarētāju kļuva Atis Sīlis (BJC “Laimīte”), 2.vieta Raineram Kalniņam (Inčukalna GHK), 3.vieta Alvim Siliņam (VJN Ventspils). Visi rezultāti: www.galdahokejs.lv.

galda hokejs

Lasi arī

Kuģu modeļu sacensības “Rīgas Vilnis 2019”

Kuģu modeļu sacensībās “Rīgas Vilnis 2019” 2. vieta Dairim Rencim! Apsveicam!

Lasīt visu

Latvijas skolēnu čempions Iesācēju klasē trases automodelismā Artūrs Teteris

Latvijas skolēnu čempions Iesācēju klasē trases automodelismā Artūrs Teteris un 4. vieta Nilam Pētersonam!… Lasīt visu