Class schedule

Nodarbību grafiks
Pulciņa nosaukums Vecums Skolotājs   Telpa Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Podnieku studija “Ugunspuķe” 6-25 gadi Laimdota Virskūna 6. telpa   14.40-20.40   14.40-20.40    
Breika deju grupa “Stand outs” 7-25 gadi Eduards Ruicis Valmieras Sākumskola 16.30-19.10   16.30-19.10      
Šūšanas un modelēšanas studija “Fantāzija” 7-25 gadi Zinta Irbe 3. telpa 13.00-18.20 13.00-19.00   13.00-19.00    
Modeļu būve un remonts 9-25 gadi Gints Teteris Āra klase   18.00-20.00 18.00-20.40 18.00-20.00    
Fitness meitenēm 13-25 gadi Marta Empele Kustību bāze,
Lillijas iela 2
16.00-18.00   16.00-17.20 16.00-18.00    
Ģitārspēle 10-25 gadi Kaspars Berklāvs 1. telpa 17.30-19.00   17.30-19.00   17.30-19.00 10.00-11.20
16.00-20.10
Individuālās nodarbības
Sitamie instrumenti 7-25 gadi Kaspars Berklāvs 1. telpa 19.00-20.00   19.00-20.00   19.00-20.00 11.20-15.00
Vokāli instrumentālais ansamblis 13-25 gadi Kaspars Berklāvs 1. telpa 20.00-21.00   20.00-21.00   20.00-21.00 15.00-16.00
Dizaina un mākslas studija 5-25 gadi Inga Logina 6. telpa 13.00-18.20
18.20-18.50
(5-6 gadi)
  13.00-18.20
18.20-18.50
(5-6 gadi)
     
Dronu skola 13-25 gadi Agris Tabaks       18.00-20.40   17.30-20.10  
Trases automodelisms 7-25 gadi Pēteris Dūnis 4. telpa 16.00-18.40 16.00-18.40 16.00-18.40 16.00-18.40    
                   
Programmēšana 3.-4. klasei 3.-4. klase Liene Pogule 8. telpa 14.00-15.20
I grupa
15.30-16.50
II grupa
  14.00-15.20
I grupa
15.30-16.50
II grupa
     
Programmēšana 4.-5. klasei 4.-5. klase Liene Pogule 8. telpa 17.00-18.20   17.00-18.20      
Programmēšana 6.-9. klasei 6.-9. klase Kārlis Daugavietis 8. telpa       16.00-18.40    
LEGO robotika 11-13 gadi Anna Skruode 8. telpa   16.00-18.00     15.00-17.00  
3 D modelēšana 7-11 gadi Liene Pogule 2. telpa       13.30-16.10    
Tehniskais radošums 7-14 gadi Evita Ziplāne-Bērziņa 2. telpa 15.00-16.20   15.30-16.50      
Galda hokejs 7-25 gadi Sandis Krasts 5. telpa   16.00-18.40   16.00-18.40    
Vokālā studija “Mūzikas pļava” 7-19 gadi Marta Cipe 1. telpa  

14.40-16.50

18.20-19.50

 

14.40-16.50

18.20-20.30

   
Vokālā studija “Mūzikas pļava”
pirmsskola
4-6 gadi Marta Cipe 1. telpa   16.50-18.20   16.50-18.20    
Etno kokļu ansamblis “Kokles balss” 14-18 gadi Dace Priedīte Mūzikas
skola
18.00-20.40          
Teātris un skatuves runa 14-19 gadi Mārtiņš Liepa 9.telpa 16.00-18.40          
Rotu darbnīca un citādi rokdarbi 7-25 gadi Lita Feldmane 7.telpa 14.50-20.10 14.00-19.20   14.00-19.20    
Jaunais uzņēmējs 7-15 gadi Lita Feldmane 7. telpa     14.50-18.50      
Ziķeru darbnīca 4-6 gadi Dzirkstīte Stūraine 2. telpa 16.00-18.30
( PII Bitīte)
17.00-19.30 17.00-19.30 17.00-19.30    
Kustību prieks 3-6 gadi Gunita Cileviča 9. telpa   17.30-18.30
(3-4 gadi)
18.00-19.00
(5-6 gadi)
     
Tautas deju kolektīvs pirmsskola 3-6 gadi Ilona Migla Zaļā skola, Strazdu iela 2   17.00-20.00   17.00-20.00    
Tautas deju kolektīvs 1.-2. klase Ilona Migla Zaļā skola, Strazdu iela 2 16.00-16.40     16.00-16.40    
Pirmsskolas rokdarbu studija “Rūķītis” 1.5-4 gadi Zinta Irbe 7. telpa   10.00-11.00   10.00-11.00    
Foto pulciņš 7-25 gadi Laura Gerliņa 5. telpa 15.00-17.40   15.00-17.40