2022./2023. mācību gada nodarbību grafiks

!!! Informējam, ka atsevišķu nodarbību laiki un dienas vēl var mainīties!

Pulciņa nosaukums

Vecums

Skolotājs

Telpa

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Podnieku studija “Ugunspuķe”

7-25 gadi

Laimdota Virskūna

9. telpa

 

13.00-15.00

(1. līmenis, A grupa)

15.00-17.00

(1. līmenis, B grupa)

17.00-18.20

(VGKV-AC)

 

 

13.00-14.20

(1. līmenis, A/B grupa)

14.20-18.20

(2. līmenis)

 

13.00-15.00

(

1.līmenis, A grupa)

15.00-17.00

(1. līmenis,  B grupa)

 

13.40-17.40

(2.līmenis)

   

Šūšanas un modelēšanas studija “Fantāzija”

7-25 gadi

Zinta Irbe

3. telpa

13.00-18.20

13.40-18.20

 

13.40-18.20

   

Modeļu būve un remonts

9-25 gadi

Gints Teteris

Āra klase

 

18.00-19.50

19.50-20.45

 

18.00-19.50

19.50-20.45

   

Fitness meitenēm

13-25 gadi

Marta Empele

Vindas pagalms

16.30-18.00

 

16.30-17.30

16.30-18.00

   

Ģitārspēle

7-25 gadi

Mārtiņš Roziņš

1. telpa

 

15.00-16.00

 

Šobrīd pieejamie laiki

 

15.00-16.00

16.40-17.30

Šobrīd pieejamie laiki

   

Sitamie instrumenti

7-25 gadi

Mārtiņš Roziņš

1. telpa

 

14.00-15.00

Šobrīd pieejamie laiki

 

14.00-15.00

16.00-16.40

Šobrīd pieejamie laiki

   

Vokāli instrumentālais ansamblis

13-25 gadi

Mārtiņš Roziņš

1. telpa

18.20-19.20

16.00-16.40

 

 

   

Dizaina un mākslas studija

5-25 gadi

Inga Logina

6. telpa

13.20-15.10

15.10-16.40

16.40-18.00

18.00-19.00

(5-6 gadi)

visas grupas nokomplektētas

 

 

13.20-15.10

15.10-16.40

16.40-18.00

18.00-19.00

(5-6 gadi)

visas grupas nokomplektētas

     

Dronu skola

13-25 gadi

Agris Tabaks

Valmieras 2. vidusskola

   

18.00-19.50

     

Trases automodelisms

7-25 gadi

Uģis Jercums

4. telpa

 

14.00-17.30

15.00-17.30

14.00-19.30

   

Kokapstrādes pulciņš (jaunums)

7-25 gadi Laura Gerliņa Āra klase     16.30-19.10      

Radošie datoriķi 1.-4. klasei

1.-4. klase

Iveta Klāva

8. telpa

15.00-16.20

 

 

     

Programmēšana 3.-4. klasei

3.-4. klase

Dace Zvirbule

8. telpa

  15.00-16.20   15.00-16.20    

Bagiju Modeļi (jaunums)

7-16 gadi

Ēvalds Butāns

Āra māja

 


 

  15.20-18.00    

Digitāļi 7.-9. klasei

7.-9. klase

Iveta Klāva

8. telpa

16.40-18.00

         

LEGO robotika 4.klasei

4. klase

Karīna Anna Lapiņa

8. telpa

    15.00-16.20   15.00-16.20  

LEGO robotika 5.-6. klase

5.-6. klase

Karīna Anna Lapina

8. telpa

    16.30-17.50   16.20-17.20  

Tehniskais radošums

7-14 gadi

Evita Ziplāne-Bērziņa

2. telpa

13.20-15.20

15.20-16.40

 

13.20-15.20

15.20-16.40

     

Galda hokejs

7-25 gadi

Sandis Krasts

5. telpa

 

14.50-16.10

16.20-17.40

 

 

14.50-16.10

16.20-17.40

 

   

Vokālā studija “Mūzikas pļava”

7-19 gadi

Paula Indra Žuga

1. telpa

16.00-16.40

(1.-5. klase)

16.00-16.40

(1.-3. klase)

16.40-17.20

(4.-5. klase)

17.20-18.00

(6-12.klase)

 

 

 

 

Vokālā studija “Mūzikas pļava”
pirmsskola

4-6 gadi

Mārtiņš Roziņš

1. telpa

 

17.30-18.00

18.10-18.40

18.50-19.20

 

17.30-18.00

18.10-18.40

18.50-19.20

   

Rotu darbnīca un citādi rokdarbi

7-25 gadi

Lita Feldmane

7. telpa

   

14.00-16.00

1.grupa

16.00-18.40

3. grupa

 

 

14.00-16.00

2. grupa

16.00-18.00

4. grupa

14.00-16.00

1.grupa

16.00-18.00

3.grupa

13.30-14.50

2. grupa

14.50-16.50

4. grupa

 

Ziķeru darbnīca

4-6 gadi

Dzirkstīte Stūraine

2.telpa

17.00-19.00

17.00-18.00

17.00-18.00

     

Kustību prieks

3-6 gadi

Marta Garā

Vindas pagalms

   

17.20-17.50

(3-4 gadi)

18.00-18.30

(5-6 gadi)

     

Tautas deju kolektīvs pirmsskola

3-6 gadi

Ilona Migla

Valmieras 2. vidusskola  

17.30-18.30

 

17.30-18.30

   

Tautas deju kolektīvs

1.-2. klase

3.-6. klase

Sanita Bērziņa

Valmieras pagasta kultūras nams

17.00-18.00

1.-2. klase

18.00-19.00

3.-6. klase

 

17.00-18.00

1.-2. klase

18.00-19.00

3.-6. klase

 

   

Foto pulciņš

7-25 gadi

Laura Gerliņa

5. telpa

14.00-18.00

 

14.00-16.40

   

 

Improvizācijas teātris

(jaunums)

7-18 gadi

Aija Iesalniece

1. telpa (pirmdienas)

2.telpa (ceturtdienas)

16.00-18.00  

 

16.00-18.00    

Velo pulciņš

9-14 gadi

Pēteris Dūnis

4. telpa

14.50-17.30

         

Elektronika

6.-9. klase

Edgars Skruodis

Vidzemes Augstskola

   

15.00-17.40

     

Esi dabā

7-12 gadi

Evita Ziplāne-Bērziņa

Vindas pagalms/2.telpa

 

14.00-16.40

       

Ekstrēmie sporta veidi

7-16 gadi

Marta Garā

Sporta un aktīvās atpūtas parks "Mežs"    

 

14.00-15.00

15.00-16.00

16.00-17.00

 

14.00-15.00

15.00-16.00

16.00-17.00